Data 29 edycji Pionka

 

Data 29 edycji Pionka to 9 i 10 czerwca 2018

Tak jak i rok temu, czerwcowa, letnia edycja Pionka odbędzie się w hali MOSiR w Zabrzu. Zachęcamy do rezerwowania sobie czasu i zapraszamy do wspólnego grania w planszówki! Śledźcie naszą stronę internetową i profil na FB, aby poznać więcej szczegółów na temat najbliższego Pionka, które będziemy publikować w przyszłości. Zapraszamy też do zapisania się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Portal Games Sp. z o.o. dotyczących Pionka drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail (Newsletter).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Portal Games Sp. z o.o. do celów marketingowych. Oświadczam
że zapoznałem się z Polityką prywatności.


UnPub

W związku ze zbliżającym się Pionkiem, zapowiadamy od razu, że ponownie będziecie mieli okazję pochwalić się i przetestować wasze prototypy. Już dzisiaj ruszają zapisy na kolejną edycję UnPub Polska – Sieć Prototypów. Zapraszamy do zgłaszania swoich tytułów – rozpatrywane będą zgłoszenia tylko przez formularz kontaktowy, który znajdziecie TUTAJ.

Sieć prototypów to wydarzenie, które zakłada niski próg wejścia, zwłaszcza pod względem kosztów ponoszonych przez uczestników. Aby wziąć udział nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty. Zachęcamy jednak uczestników, aby wspierali program własnymi inicjatywami i promowali wydarzenia, które w efekcie promują ich gry. Może to polegać na przygotowaniu i produkcji materiałów marketingowych, prowadzeniu dedykowanych profili na mediach społecznościowych, czy zachęcaniu graczy, aby wzięli udział w prezentacjach i testach. Im wcześniej rozpocznie się pracę nad swoją prezentacją, tym efekty mogą być lepsze!

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Name *
    Email *
    Website