Mamy dla Was garść ważnych informacji na temat nadchodzącego Pionka! Już wkrótce ogłosimy oficjalnie wydarzenie na Facebooku, wraz z cenami biletów i kolejnymi szczegółami. A tymczasem dowiedzcie się, co trzeba zrobić, aby zgłosić swój punkt programu lub prototyp.

Program Pionka

Zbieramy zgłoszenia dotyczące punktów programu na Pionek. Jest to w głównej mierze impreza poświęcona grom planszowym, ale jak na konwent przystało, Pionek również oferuje uczestnikom różnego rodzaju prelekcje, prezentacje, konkursy i inne atrakcje. Jedną z nich jest oczywiście UnPub, czyli ogrywanie prototypów gier, o czym więcej szczegółów poniżej. Jeśli jesteście zainteresowani zgłoszeniem swoich punktów programu na Pionek, opiszcie szczegółowo, kto będzie go realizował, co to za wydarzenie (tytuł i opis), kiedy byście preferowali go realizować i wyślijcie maila na kontakt@2pionki.pl.

Rozpatrzymy zgłoszenie i damy wam znać, czy wasz punkt programu znajdzie się w repertuarze Pionka. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa za dwa tygodnie, 20 października 2017!

Rejestracja prototypów – UnPub

Garść ważnych informacji na temat nadchodzącego Pionka

Jeśli zamierzacie zaprezentować swój prototyp na Pionku, to musi on zostać zarejestrowany, czyli zgłoszony poprzez nasz formularz kontaktowy. Znajdziecie go tutaj: UnPub – rejestracja prototypu.

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Name *
    Email *
    Website