Mamy dla was dobrą wiadomość – nasza akcja Zagraj, aby wygrać na 29 Pionku to doskonała okazja, aby wejść w posiadanie dwóch wspaniałych gier – Catan wydawnictwa Galakta oraz Akademia Smoczych Wrót wydawnictwa All In Games.

Catan

Odkryjcie nowy ląd!

Jesteście pierwszymi osadnikami, którzy przybyli na wyspę Catan. Szybko wznosicie pierwsze osady i budujecie pierwsze drogi. Okoliczne tereny zapewniają wam surowce niezbędne do rozwoju. Handel kwitnie, a osady rozrastają się do miast.

Jednak po pewnym czasie na wyspie zaczyna brakować miejsca – wtedy rozpoczyna się walka o ziemię, surowce i władzę. Pora wprowadzić w życie wasz błyskotliwy plan, licząc przy tym na odrobinę szczęścia!

Zostań władcą Catanu!

Zagraj w Catan na Pionku, żeby mieć szansę na zabranie ze sobą egzemplarza gry do domu! Masz już Catan? To co powiesz na dodatkowe scenariusze? W puli nagród „Zagraj, żeby wygrać Catan” znalazły się trzy rozszerzenia: Ropa z Catanu, Przyjaciele z Catanu i Catan: Polska. Szczęście sprzyja odważnym – przyjdź, rozegraj partię najpopularniejszej strategicznej gry rodzinnej na świecie i wygraj grę!

Nagrody ufundowało wydawnictwo Galakta.


Akademia Smoczych Wrót

Witaj w Akademii Smoczych Wrót, jedynym na świecie miejscu, w którym garbaty syn kowala stanie się niepokonanym wojownikiem, a zezowata córka bednarza przemieni w szanowaną czarodziejkę o niebywałej urodzie. Właśnie rozpoczynamy nowy rok szkolny, a Ty stajesz na czele jednego z tutejszych Domów. Tylko najlepsi dostąpią zaszczytu przekroczenia legendarnych Smoczych Wrót i odkrycia związanej z nimi tajemnicy.

Zarządzaj zatem swoim Domem najlepiej jak potrafisz. Rekrutuj adeptów i zatrudniaj profesorów, wznoś budynki, odkrywaj zakamarki ćwiczebnych podziemi, dokonuj magicznych odkryć, kształć swoich uczniów, by portrety najlepszych spośród nich mogły ozdobić ściany galerii chwały. Wszystko to w trakcie pięciu ekscytujących tur, po zakończeniu których podliczysz punkty prestiżu i przekonasz się, czy ten rok nie poszedł na marne.

Weź udział w akcji Zagraj, aby wygrać na 29 Pionku, żeby mieć szansę na zabranie ze sobą egzemplarza gry Akademia Smoczych Wrót do domu!

Nagrody ufundowało wydawnictwo All In Games.

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Name *
    Email *
    Website