Program Pionka

Mamy przyjemność ogłosić program festiwalu gier planszowych Pionek! Możecie spodziewać się następujących atrakcji:


Aukcja gier

SOBOTA 12:00 oraz NIEDZIELA 12:00

Program Pionka nie mógłby się obejść bez tradycyjnej już Aukcji Gier. Trzewik i Marek poprowadzą ją w sposób absolutnie zwariowany – będziecie mogli licytować gry, których Marek i Trzewik bardzo nie polecają, albo w ogóle ich nie znają. Okazja do zgarnięcia prawdziwych perełek, a także tony crapu gwarantowana!


Turniej Neuroshima HEX! 3.0

NIEDZIELA 11:00

Już w styczniu, już na Portalkonie, Mistrzowstwa Polski w Neuroshimę HEX! A tymczasem na Pionku mamy dla Was okazję na zmierzenie się z innymi oraz zapewnienie sobie udziału w mistrzostwach. A oprócz tego wspaniałe nagrody – zapraszamy wszystkich entuzjastów HEXa, nie tylko zawodowców!


Program Pionka przez cały czas trwania imprezy

UnPub Polska – Sieć Prototypów

Program Pionka nie mógłby być kompletny bez możliwości zaprezentowania swoich prototypów. To coś zarówno dla twórców gier, jak i osób poszukujących nowości i nowych wrażeń – kolejna edycja UnPub Polska, czyli inicjatywy mającej na celu ułatwić twórcom dotarcie do niezależnych testerów oraz zaprezentowanie swoich prototypów szerszemu gronu odbiorców, w warunkach polowych. Zapraszamy autorów gier planszowych z prototypami do wspólnego testowania i omawiania swoich projektów.

Więcej szczegółów: Lista prototypów / Zgłoszenia


Konkurs Zagraj aby wygrać

Tradycyjnie będziemy prezentowali gry ufundowane przez sponsorów Pionka. Nie tylko nauczymy Was w nie grać, ale co więcej, zapewnią Wam los w loterii i szansę na wygraną!


Stoiska wystawców gier!

Program Pionka od lat jest współtworzony przez różnych wystawców. Na ich stoiskach czeka na Was masa atrakcji w tym promocje, prezentacje nowości, zapowiedzi nowych gier, wszystko czego fan gier planszowych pragnie!


Konkurs Open

Korytarzowy konkurs Open trwa przez większość Pionka, a jego rozstrzygnięcie następuje pod koniec całej imprezy. Tym razem szukajcie zagadek rozwieszonych na terenie hali, rozwiążcie je, a ci, którzy będą mieli najwięcej poprawnych odpowiedzi, mają szansę na nagrody!


Bądź na bieżąco z programem Pionka – śledź nas na Facebooku!