Lista prototypów UnPub

Lista prototypów zgłoszonych w ramach programu: http://pionek.org/unpub – zawiera zarówno tytuły zakwalifikowane do najbliższej edycji, jak i prototypy zgłoszone w ramach poprzednich edycji.

Zgłoś swój prototyp

Masz świetną grę, ale jeszcze jej nie przetestowałeś wśród szerszej publiczności? Chcesz poznać opinie innych fanów gier planszowych? Zgłoś prototyp swojej gry planszowej na Pionka w ramach inicjatywy UnPub! UnPub to doskonała okazja, aby twój prototyp znalazł się na jednym ze stołów i przyciągnął do siebie tłumy! W ramach wydarzenia udostępnimy specjalną strefę prototypów, gdzie autorzy będą mogli prezentować i grać w swoje gry z zainteresowanymi.

 

Wypełnij proszę poniższy formularz zgłoszeniowy – wszystkie pola są wymagane. Jeśli twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane, skontaktujemy się z tobą na podany adres e-mail lub numer telefonu i dogadamy szczegóły twojej prezentacji gry podczas najbliższego Pionka!

 

Zdjęcia gry (rozłożonej, komponentów itp.). Prosimy o zdjęcia w formacie JPG, PNG lub GIF, nie większe niż 1MB. Wymagane przynajmniej jedno zdjęcie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest PORTAL GAMES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach, 44–100 Gliwice, przy ul. Św. Urbana 15. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania informacji zwrotnej. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę.

[recaptcha]

Chcesz wiedzieć więcej na temat programu?

Założony w 2010 roku przez Johna Mollera, „The Unpublished Games Network”, zwany w skrócie „UnPub”, o sieć wydarzeń i informacji o powstających grach planszowych i miejscach, w których można je prezentować oraz testować. Sieć tę współtworzą projektanci gier, wydawcy, gracze, sprzedawcy, dystrybutorzy oraz artyści, którzy wspólnie pracują nad tworzeniem gier planszowych, które będą dostarczać rozrywki przyszłym pokoleniom graczy.

Sieć prototypów to wydarzenie, które zakłada niski próg wejścia, zwłaszcza pod względem kosztów ponoszonych przez uczestników. Aby wziąć udział nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty. Zachęcamy jednak uczestników, aby wspierali program własnymi inicjatywami i promowali wydarzenia, które w efekcie promują ich gry. Może to polegać na przygotowaniu i produkcji materiałów marketingowych, prowadzeniu dedykowanych profili na mediach społecznościowych, czy zachęcaniu graczy, aby wzięli udział w prezentacjach i testach.

UnPub Poland odbywa się od wielu lat w ramach konwentu gier planszowych Pionek. Dwa razy do roku twórcy będą mieli okazję zaprezentować swoją przyszłą grę, a także powalczyć o tytuł gry, która zyskała największe uznanie testerów!

Śledź profil Pionka na FB, aby dowiedzieć się więcej na temat zgłoszonych prototypów: https://www.facebook.com/PionekGliwice/