Hattrick-Norticles UnPub

Na 28 edycji Pionka będziecie mieli okazję zagrać w prototyp:

Hattrick-Norticles

Autor: Adam Krzesinski

Liczba graczy: 2

Wiek graczy: 8

Czas gry: 15

Opis gry: En Garde w dwóch wymiarach. Pojedynek asymetrycznych postaci na ograniczonej przestrzeni. Gra ,,Hattrick” przedstawia jeden z epizodów jakie miały miejsce w uniwersum Norticles, podczas detektywistycznych podróży księcia Linnamena. To właśnie on był jednym z prywatnych detektywów, zatrudnionych potajemnie przez władze miasta, i to jego wnioski pozwoliły mieszkańcom Loch Scarland poinformować śledczych ze stolicy, gdzie szukać zbiegłego mordercy. Karn nie wspomina o tym w raporcie, by nie narazić mieszkańców na represje, związane z nielegalnym zatrudnieniem księcia Linnamena.
Podczas rozgrywki w „Hattrick’’ gracze wcielają się w postaci bohaterów tej historii. Mogą rozstrzygnąć ponownie starcie obu antagonistów(Karna i Miltona), zmieniając nie tylko jego przebieg, ale i ostateczny finał. Ten wariant jest dostępny także w wersji ,,print and play”, na stronie norticles.com.

Zasady gry: Mechanika oparta na kartach wyznaczających zasięg bądź kierunek ruchu i ataku. Celem graczy jest takie poruszanie swoją postacią by umożliwić jej zadanie przeciwnikowi ,,hattrika”- tj. trzech trafień, co oznacza zwycięstwo gracza który osiągnie cel jako pierwszy.

Pobierz instrukcję do gry


Zgłoszona prototypów na 28 edycję Pionka są zakończone! Oto lista wszystkich zgłoszonych gier: http://pionek.org/unpub

Śledźcie nas na FB: https://www.facebook.com/PionekGliwice/

One Coment, RSS

 • Merry 26 listopada 2017 @ 17:47 Odpowiedz

  Instrukcja jest tylko poglądowa. Pełna instrukcja została napisana tuż przed pionkiem. Autor.

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Name *
  Email *
  Website